Lista produktów marki Nessa

Nessa to polska firma bieliźniarska, założona w 2008 roku w Dankowie. Ceniony polski producent bielizny damskiej na polskim rynku. Bielizna wysokiej jakości, ale także piękna i funkcjonalna.

NESSA producent biustonoszy, fig, koszulek, kostiumów kapielowych

To polska firma, która powstała w 2008 roku w Dankowie.

Jest dynamicznie rozwijającym się producentem bielizny damskiej na rynku polskim. Od wielu lat Nessa udowadnia, że polska bielizna może być nie tylko dobrej jakości, ale też piękna i funkcjonalna.

Do produkcji bielizny wykorzystują wysokiej klasy surowce pochodzące z Włoch, Niemiec, Hiszpanii i Polski to doskonałe dzianiny, rozkoszne koronki i powabne hafty. Projektanci Nessy stale śledzą światowe trendy i podnoszą standardy co spotyka się z ogromnym uznaniem klientek.

Nessa tworzy bieliznę na każdy rozmiar, chce aby każda kobieta czuła się dobrze i atrakcyjnie we własnej, często nie do końca idealnej sylwetce, to od wyboru właściwie dopasowanej bielizny w większości przypadków zależy dobre samopoczucie, wiara w siebie i poczucie atrakcyjności każdej z kobiet.

Bielizna Nessa jest elegancka i dobrze dopasowana, o modnym ale i wygodnym kroju.

Wśród wyrobów tego producenta są propozycje dla kobiet w różnym wieku, o różnych typach sylwetek i rozmiarach biustu.

W kolekcjach można znaleźć:

Ponadto Nessa tworzy również:

W ofercie bardzo szeroki wybór rozmiarów miseczek od A do S i obwodów od 65 do 110 cm.

Mniej
Filtruj według
Kategorie
Rozmiar
kolor podstawowy
Cena
cechy majtek
cechy biustonosza
cechy kostiumu kąpielowego
koszulka
Materiał dominujący
Skład surowcowy
Grupa wiekowa
Płeć
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z sewisu www.jagna.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.jagna.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.