Okulary do pływania


Okulary do pływania

Okulary pływackie to niezbędny sprzęt, który każdy korzystający z basenu powinien posiadać. Gdy nie używasz gogli pływackich, możesz nabawić się podrażnienia oczu lub nawet zapalenia spojówek.

Gdy korzystasz ze zbiorników otwartych, okulary do wody znacznie zwiększą komfort pływania ale i bezpieczeństwo dla Twoich oczu.

Filtruj według
Rozmiar
kolor podstawowy
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z sewisu www.jagna.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.jagna.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.