Spodenki rowerowe


Spodenki rowerowe

Spodenki na rower to podstawowa część garderoby każdego rowerzysty. Dostępna jest szeroka gama tego typu produktów.

Posiadamy w ofercie:

  • spodenki rowerowe z szelkami
  • spodenki rowerowe bez szelek
  • spodenki rowerowe krótkie
  • spodenki rowerowe długie
  • spodenki rowerowe z wkładką
  • nogawki rowerowe

Spodenki na rower pełnią przede wszystkim rolę amortyzującą, poprawiają komfort jazdy oraz niwelują wstrząsy, które mają wpływ na nasz kręgosłup. Komfort jazdy znacznie poprawią specjalne wkładki, za których sprawą długotrwałe siedzenie na siodełku nie będzie wywoływało bólu. Spodenki kolarskie z szelkami lepiej dopasowują się do sylwetki i nie przemieszczają się, co pozwoli na zmniejszenie przykrych dolegliwości podczas długich treningów.

Prezentowane na naszej stronie spodenki zaprojektowane z dzianin o wysokiej sprężystości i strukturze pozwalającej na odprowadzenie wilgoci na zewnątrz, dzięki czemu zapewniają ogromny komfort w czasie ruchu.

Filtruj według
Rozmiar
kolor podstawowy
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z sewisu www.jagna.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.jagna.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.