Wkładki do biustonosza


Wkładki silikonowe - pięknie wymodelują biust, podniosą go i uczynią dekolt niezwykle seksownym. Wkładki silikonowe, żelowe czy masujące doskonale dopasują się do ciała, miłe w dotyku i lekkie wpłyną pozytywnie na kondycję biustu.

Wkładki do biustonosza doskonale dopasowują się do biustu, podnoszą go, kształtują. Są wygodne, lekkie, tworzą "drugą skórę". Wkładki silikonowe lub pompowane umożliwiają łatwe dostosowanie do indywidualnych potrzeb każdej kobiety.

Filtruj według
Rozmiar
kolor podstawowy
Producenci
więcej... mniej
Cena
Materiał dominujący
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z sewisu www.jagna.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.jagna.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.