Nakrycia głowy


Nakrycia głowy

Na stronie sklepu jagna.pl można znaleźć czapki damskie i męskie na co dzień ale i modele, które świetnie sprawdzą się w różnych aktywnościach sportowych. Modele wykonane z wysokogatunkowych tkanin. W ofercie można znaleźć czapki klasyczne, beretki, czapki sportowe, bandany, opaski, czy kominiarki. Nakrycie głowy grubością dostosujmy do panującej pory roku. Idealnie dobrana czapka to ta, która świetnie trzyma się na naszej głowie.

Czapki

Czapka musi ochraniać naszą głowę przed różnymi warunkami pogodowymi ale i może być świetnym dodatkiem do naszej stylizacji. Czapka z kolorystycznie dobranym szalikiem czy rękawiczkami idealnie dopełni naszą stylizację ale przede wszystkim zabezpieczy przed panującymi na zewnątrz warunkami.

Kapelusze

W ofercie można znaleźć również kapelusze, które nadadzą wyjątkowości naszej stylizacji. Na co dzień w sezonie jesienno-zimowym świetnie sprawdzi się klasyczny kapelusz, natomiast

słomkowy będzie idealny w sezonie letnim ochraniając naszą głowę ale i pięknie ją ozdabiając. Ważne, aby dobrać kapelusz tak, aby idealnie pasował do reszty stroju.

Bandany, opaski, kominiarki

Nakrycie głowy dla sportowca to podstawowy element stroju. To właśnie przez głowę ucieka najwięcej ciepła podczas aktywności fizycznej. Nakrycie glowy zapewnia wygodę podczas treningów i zawodów, a w zimie pomaga zachować odpowiednią temperaturę głowy, która jest najbardziej zagrożona wychłodzeniem. Ważne jest by okrycie głowy było wykonane z perfekcyjnych materiałów i surowców, które będą dostosowywać się do temperatury ciała oraz warunków atmosferycznych.

W naszym sklepie jest szeroki wybór sportowych nakryć głowy:

  • czapki
  • opaski
  • bandany
  • kominiarki

U nas znajdziesz coś dla siebie.

Filtruj według
Rozmiar
kolor podstawowy
Producenci
więcej... mniej
Cena
materiał dominujący
cechy materiału
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.