Stroje fitness


Stroje fitness

Fitness czy trening na siłowni są popularną formą aktywności fizycznej, styl sportowy przeniknął do damskiej garderoby i chętnie wykorzystywany jest też w innych sytuacjach.

Czym się charakteryzuje dobry zestaw do ćwiczeń?

Odpowiedni strój fitness charakteryzuje się przede wszystkim luzem i wygodą czyli nie ogranicza naszych ruchów podczas ćwiczeń ruchowych. Taki kostium powinien być zaprojektowany z specjalistycznych oddychających materiałów, które gwarantują wygodę w czasie ćwiczeń.

Sportowa stylizacja to taka, w której spędzisz aktywnie cały dzień i nadal będzie Ci wygodnie.

Filtruj według
Rozmiar
kolor podstawowy
Producenci
więcej... mniej
Cena
Materiał dominujący
długość rękawa
cechy majtek
cechy biustonosza
koszulka
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z sewisu www.jagna.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.jagna.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.