Slipy chłopięce


Slipy chłopięce

Bielizna to najważniejszy elementem noszony najbliżej ciała dlatego wybierzmy tą, która wykonana jest z wysokogatunkowych tkanin. Pamiętajmy, że skóra dziecka potrzebuje delikatnych i przewiewnych dzianin spełniających najwyższe standardy. Świetnym wyborem będą slipy chłopięce wykonane z bawełny, które mogą być również z niewielką domieszką np. lycry.

Czym się kierować wybierając slipy chłopięce:

  1. Wybierzmy slipy wykonane z najlepszej jakości tkanin;
  2. Bielizna powinna być dopasowana ale nie może być też za ciasna, dlatego wybierzmy rozmiar, który aktualnie nosi nasze dziecko;
  3. Dobierzmy kolorystykę i wzornictwo, które zachwyci nasze dziecko.

Bielizna, slipy chłopięce

Dziecięca skóra potrzebuje bielizny wykonanej z delikatnych i przewiewnych tkanin, aby nie podrażniać ciała i nie wywoływać alergii. Bardzo ważny jest również funkcjonalny krój zapewniający komfort i swobodę ruchu. Wykonanie z wysokiej jakości bawełny, która pozwala oddychać skórze naszego dziecka. Na stronie sklepu dostępne są przeróżne modele również w trzy pakach o przeróżnych wzorach i nadrukach.

Filtruj według
Rozmiar
kolor podstawowy
Producenci
więcej... mniej
Cena
Materiał dominujący
cechy majtek
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z sewisu www.jagna.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.jagna.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.