Koszulki rowerowe


Koszulki rowerowe

Koszulki do kolarstwa to odzież funkcyjna, dlatego szyje się je z syntetycznych tkanin, które szybko odprowadzają wilgoć. Specjalnie stworzone tkaniny zapewniają komfort cieplny podczas jazdy i można korzystać z nich przez cały rok.

W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele różnych wariantów koszulek rowerowych zaprojektowanych by jazda na rowerze była komfortowa. Odpowiednia koszulka na rower gwarantuje wysoki komfort nawet w trakcie długiej jazdy. Na chłodne dni polecamy koszulki rowerowe z długim rękawem, które doskonale chronią przed niskimi temperaturami oraz wiatrem.

Koszulki kolarskie produkowane są z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają szybkie odprowadzanie potu z powierzchni skóry i gwarantują komfort termiczny. Mamy koszulki rowerowe damskie, męskie wykonane z termoaktywnego, oddychającego materiału, który jest najlepszy na ciepłe dni.

Filtruj według
Rozmiar
kolor podstawowy
Producenci
więcej... mniej
Cena
Materiał dominujący
długość rękawa
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z sewisu www.jagna.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.jagna.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.