Dresy sportowe


Dresy damskie

Do niedawna dresy kojarzyły się głównie ze sportem, obecnie jednak są bardzo popularną częścią garderoby każdej kobiety. Siegamy po dresy w róznych sytuacjach. Na co dzień przy wykonywaniu obowiązków związanych z pracą, czy z porządkowaniem domu, podczas treningów, jak również na wyjście do miasta czy dłuższą podróż. Zakładając dresy nie trzeba rezygnować ze stylowego wyglądu, wystarczy odpowiednio wybrać fason, a także pozostałe elementy stylizacji, by czuć się komfortowo i zarazem modnie.

W jagna.pl dostępnych jest wiele krojów, wzorów czy kolorów, ale również całych zestawów, dzięki czemu każda kobieta znajdzie u nas dresy idealne.

Filtruj według
Rozmiar
kolor podstawowy
Producenci
więcej... mniej
Cena
Materiał dominujący
długość rękawa
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z sewisu www.jagna.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.jagna.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.