Stroje rowerowe


Stroje rowerowe

Każda aktywność fizyczna angażuje inne partie mięśni, dlatego ważne jest by strój, który zakładamy był dpowiednio dobrany. Jazda na rowerze wymaga dobrego, wygodnego i odpowiednio dopasowanego ubrania.

Dla wszystkich rowerzystów, którzy spędzają na dwóch kołach mnóstwo czasu, najlepszym wyborem będzie profesjonalna odzież sportowa.

U nas znajdziesz:

  • krótkie i długie spodenki rowerowe
  • koszulki rowerowe
  • kurtki
  • odzież letnią i zimową.

Strój rowerowy powinien być wykonany z dobrej jakości materiałów, tak aby zapewniał nam komfort w czasie ruchu oraz by nie uległ zniszczeniu po kilku użyciach i praniach.

Filtruj według
Kategorie
Rozmiar
kolor podstawowy
Producenci
więcej... mniej
Cena
Materiał dominujący
długość rękawa
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z sewisu www.jagna.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.jagna.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.