Figi dziewczęce


Majtki, figi dziewczęce

W ofercie naszego sklepu posiadamy piękne modele fig dziewczęcych wykonanych z wysokogatunkowych tkanin. Produkty dla dzieci powinny być wykonane z bawełny, mogą być również z niewielką domieszką np. lycry. Skóra dziecka jest bardzo wrażliwa, dlatego wybierajmy majtki wykonane z delikatnych i przewiewnych tkanin spełniających najwyższe standardy. Na stronie sklepu dostępne są przeróżne modele również w trzy pakach o przeróżnych wzorach i nadrukach.

Bielizna, figi dziewczęce

Kolorowa bielizna o różnych wzorach i kolorach zachwyci dziecko w każdym przedziale wiekowym. Figi dziewczęce wykonane z wysokogatunkowych tkanin, które nie powodują otarć i uszkodzeń skóry. Majtki w przeróżnych wzorach, kolorach, ozdobione postaciami z bajek lub wykończone kolorową gumką. Dostępne są również figi dla starszych dziewczynek bez żadnych zdobień. Bardzo ważne, aby bielizna posiadała wygodny i funkcjonalny fason.

Filtruj według
Rozmiar
kolor podstawowy
Producenci
więcej... mniej
Cena
Materiał dominujący
cechy majtek
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z sewisu www.jagna.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.jagna.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.