Kapelusze


Kapelusze letnie

Kapelusze to doskonałe uzupełnienie letnich stylizacji. Zaprojektowane z naturalnych surowców jak papier (100% celuloza), trawa naturalna, słoma pszeniczna, czy panama. Letni kapelusz ma zadanie chronić przed słońcem.

Kapelusze widoczne na naszej stronie w większości są uniwersalne i ponadczasowe. Podstawowe kolory kapeluszy słomkowych to biel, ecru oraz beż, które z łatwością można zestawić z innymi częściami garderoby. Kapelusze mają różne formy, od sportowych po bardziej eleganckie, dzięki czemu można dobrać kapelusz pasujący do zwiewnej sukienki jak i eleganckiego stroju kąpielowego.

Filtruj według
Rozmiar
kolor podstawowy
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z sewisu www.jagna.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.jagna.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.