Kostiumy kąpielowe dla dzieci


Kostiumy kąpielowe dla dzieci 

Stroje kąpielowe dla dzieci to rzecz, bez której nie sposób wyobrazić sobie letniej, dziecięcej garderoby. Przydają się nie tylko na wakacyjne wyjazdy i dłuższe wycieczki nad morze, czy nad jezioro, ale również na krótkie wypady „nad wodę”, do domowego ogródka, na taras, na działkę oraz oczywiście na basen i do aquaparku.

Kostiumy kąpielowe dla dzieci warto posiadać przynajmniej w kilku egzemplarzach – kiedy jeden z nich schnie i czeka na swoją kolej, aby móc zastąpić go kolejnym i bez przeszkód oddawać się dalszej radosnej zabawie, szaleństwom plażowym i wodnym. Warto zainwestować w kilka dobrze wykonanych, świetnie się prezentujących i komfortowych w noszeniu zestawów. 

W naszym sklepie Jagna.pl dostępne są stroje o różnych fasonach i krojach, wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, które są elastyczne, nieprześwitujące, wygodne i dopasowują się do ciała najmłodszych:

  • kostiumy kąpielowe dwuczęściowe dla dzieci
  • kostiumy kąpielowe jednoczęściowe dla dzieci
  • spodenki kąpielowe dziecięce typu szorty oraz majtki kąpielowe dziecięce typu klasyczne slipy, idealne dla chłopców 

Stroje dla dzieci kąpielowe – nie tylko wygląd, ale i ochrona 

Stroje kąpielowe dla dzieci 2-częściowe, a także stroje kąpielowe dla dzieci jednoczęściowe to ponadto sprawdzony sposób na ochronę przeciwsłoneczną. Niektóre z nich wykonane są ze specjalnych materiałów, które posiadają filtry UV. Dobrą opcją, zwłaszcza u najmłodszych pociech mogą być także stroje bardziej zabudowane niż te tradycyjne – z rękawkami oraz nogawkami. 


Pamiętajmy jednak, że zarówno szorty kąpielowe dziecięce, jak i staniki oraz całe kostiumy nie zapewniają 100% bariery przez promieniami słonecznymi, zatem także pod strój warto zaaplikować ochronny krem do opalania, przeznaczony i dedykowany specjalnie dla dzieci.


Nie zapominajmy także o plażowych dodatkach, takich jak czapka, kapelusz i okulary, zwłaszcza jeżeli planujemy spędzić kilka godzin lub nawet cały dzień na świeżym powietrzu, a już zwłaszcza gdy trwają upały.

Filtruj według
Kategorie
Rozmiar
kolor podstawowy
Producenci
Cena
materiał dominujący
cechy kostiumu kąpielowego
Filtruj
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.