Z pasem


W tej kategorii oferujemy różne rodzaje rajstop i pończoch, które są wyposażone w specjalne paski lub pasy, imitujące tradycyjne pończochy z pasem. Jedną z opcji są strip panty, czyli rajstopy, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak pończochy i pasek, jednak w rzeczywistości tworzą jednolitą całość. Strip panty dają efekt zmysłowych pończoch z paskami, ale bez konieczności korzystania z dodatkowych elementów.

Oprócz strip panty, w naszej kategorii znajdziesz również prawdziwe pończochy z pasem. Te eleganckie akcesoria składają się z rajstop i specjalnego pasa, który jest przymocowany do nich. Możesz nosić pas na biodrach lub w talii, w zależności od preferencji. Pończochy z pasem są nie tylko piękne, ale również praktyczne, ponieważ pas pomaga utrzymać je na swoim miejscu przez cały dzień lub wieczór.

Jeśli szukasz kompletnego zestawu, w którym pończochy i pas tworzą idealne połączenie, to warto zwrócić uwagę na pończochy z pasem komplet. W tym zestawie otrzymujesz zarówno rajstopy, jak i pas, które idealnie ze sobą współgrają. Tego rodzaju komplet pozwala stworzyć wyjątkowo uwodzicielski look, który podkreśli twoje nogi i dodatkowo podniesie pewność siebie.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.