Półhalkospodnie JOLANDI - NOWOŚĆ w kolekcji MEWA Lingerie. Półhalkospodnie, to połączenie spodni o bardzo szerokich nogawkach z półhalką.
Półhalkospodnie JOLANDI - NOWOŚĆ w kolekcji MEWA Lingerie. Półhalkospodnie, to połączenie spodni o bardzo szerokich nogawkach z półhalką. Można nosić je pod sukienki i spódnice, a również samodzielnie po domu jako homewear. JOLANDI posiadają elegancką, półprzezroczystą wstawkę na wysokości podbrzusza. Wstawka wykonana z delikatnej tiulowej siatki z flokowym, tygrysim wzorem.
Półhalkospodnie z naturalnego materiału
Półhalkospodnie JOLANDI zostały uszyte z naturalnego materiału jakim jest jedwab wiskozowy. Materiał ten posiada unikatowe cechy takie jak:
- termoaktywność - reguluje temperaturę ciepła przy ciele
- antybakteryjność - na jej powierzchni nie osadzają się bakterie
- antystatyczność - nie elektryzuje się
- higroskopijność - ma zdolność pochłaniania wilgoci
Dzianina, z której stworzone są półhalkospodnie wykazuje też niesamowicie dużą solidność na uszkodzenia, dlatego służy naszym klientkom przez wiele lat.
Półhalkospodnie na prezent
Półhalkospodnie JOLANDI to doskonały wybór na prezent dla ukochanej osoby. Każdy model zapakowany jest w kartonowe opakowanie, które wystarczy przewiązać kokardką i podarować bliskiej osobie, która ceni elegancję i wysoką klasa wykonania.
Produkt polski
Półhalkospodnie JOLANDI to produkt polski uszyty we wschodniej Polsce, w Biłgoraju ze szczególną dbałością o każdy detal. Firma MEWA lingerie jest jedynym producentem jedwabiu wiskozowego w Polsce i Europie, pozwala to na pełną kontrolę jakości od tworzenia przędzy do pakowania produktów gotowych.
- koszulka
- halka
- Grupa wiekowa
- Dorośli
- Płeć
- Damski
- kolor podstawowy
- czarny
- parametry
- plus size
- cechy materiału
- wiskoza
Mewa Sp. z o. o , s k
ul. Rajdowa 74
05-850 Ożarów Konotopa
e-mail: sprzedaz@mewa.com.pl