Portfele i kosmetyczki


Portfele i kosmetyczki

Portfel jest nam na co dzień, niezbędny. Portfel jest niezastąpiony zarówno dla przechowywania dokumentów jak i kart czy gotówki.

Kosmetyczki sprawdzają się w wielu sytuacjach. Przydadzą się na wycieczce czy przejażdżce ale również na co dzień jako wyposażenie damskiej torebki, w której można przechowywac drobne kosmetyki. Miej wszystko pod kontrolą i ciesz się wygodą, dzięki tym niewielkim i podręcznym akcesoriom.

Sprawdź ofertę sklepu, w której znajdziesz portfele i kosmetyczki stworzone dla mężczyzn i kobiet.

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako "RODO") pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe pozostawiane przez Ciebie podczas korzystania z sewisu www.jagna.pl. Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Klikając "Kontynuuj", zamykając ten komunikat lub przechodząc do serwisu www.jagna.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies, przez firmę ABICOM sp. z o.o. z siedzibą w Tyczynie (KRS 0000650198) i Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych, włączając ich analizowanie i profilowanie. O warunkach przechowywania cookies decydujesz sam poprzez ustawienia swojej przeglądarki internetowej.